Школярі Станкова взяли участь на Всеукраїнських зборах-змаганнях юних рятувальників

Школярі Станкова взяли участь на Всеукраїнських зборах-змаганнях юних рятувальників

Під гаслом "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" 12-18 серпня 2018р команда НВК "Станківський ЗНЗ І-ІІІ ст -ДНЗ" представляли Львівщину на ХVI Всеукраїнських зборах-змаганнях юних рятувальників "Школи безпеки" , які присвячені героям-рятувальникам, котрі загинули під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Змагання проводилися у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Про це інформує відділ освіти Стрийської РДА.

Під час змагань панувала дружня атмосфера, котра сприяла підвищенню рівня знань та практичної підготовки дітей і молоді до дій у надзвичайній ситуації, популяризації здорового та безпечного способу життя.

Команда учнів зі Станкова показала високі результати та зайняла ІІ місце у конкурсній програмі. З нагоди відзначення Дня рятувальника 18 вересня у школі урочисто нагородили учасників змагань "Школи безпеки" подарунками та грамотами начальника НМЦ ЦЗ та БЖД Львівської області, полковника служби цивільного захисту А.О. Рогуля. Учням побажали  надалі залишатись активними і брати участь у різних змаганнях.

Нагадаємо: стрийські юнаки перемогли на Всеукраїнському турнірі з волейболу

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 змагання Школабезпеки Станків школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі