Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід

Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід

В рамках національно-патріотичного проекту ''Вишиваний оберіг,Тобі наш український захисник''  працівники Народних домів і бібліотек Стрийського району долучились до  цієї акції та із задоволенням вишивають хлопцям на Схід вишиті сорочки.

Про це повідомляє відділ культури Стрийської РДА.

Тому сорочка - це певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що охороняють людину від усього лихого. 

"Хай ця і сотні інших сорочок служать оберегом нашим воїнам. Хай таємничою мовою вишивки полинуть до Вас, воїни України, безліч побажань: повернутися живими та неушкодженими до рідних домівок"- коментують працівники Народного дому Нижньої Лукавиці.

Загалом до патріотичного проекту приєднались працівники Народних домів і бібліотек с. Добряни, Жулин, Кавсько, Баня-Лисовецька, Нижня Лукавиця, Підгірці, Семегинів, Бережниця, Братківці, Горішнє, Довге, Долішнє, Йосиповичі, Лани - Соколівські та продовжують приєднуватись інші населені пункти.

Нагадаємо: школярі Станкова взяли участь на Всеукраїнських зборах-змаганнях юних рятувальників.

Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-1 Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-2 Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-3 Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-4 Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-5 Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-6 Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-7 Сільські бібліотеки і Народні доми Стрийщини вишивають обереги воїнам на Схід, фото-8
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 національнийпроект вишиванийоберіг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі