На 25 Book Forum гран-прі отримала книга "Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення"

На 25 Book Forum гран-прі отримала книга "Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення"

Головну нагороду 25 Book Forum, який відбувається у Львові, отримала книга «Наш Герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення» Андрія Гречила та Богдана Завітія, видавництво РОДОВІД м. Київ.

Також журі визначило переможців у таких номінаціях:

 Найкраща книга в номінації "Класична українська література" -  Леся Українка «Листи» Видавничий дім «Комора» м. Київ.

Найкраща книга в номінації "Сучасна українська поезія" -  «Антологія молодої української поезії III тисячоліття» «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» м. Київ.

Найкраща книга в номінації "Класична іноземна література в українському перекладі"  -  Сенека «Моральні листи до Луцілія» (переклад Андрія Содомори) Видавництво «Апріорі» м. Львів.

Найкраща книга в номінації "Сучасна іноземна література в українському перекладі" -  Кейт Аткінсон «За лаштунками в музеї» (переклад Ярослави Стріхи) Наш Формат м. Київ.

 Найкраща книга в номінації «Література для дітей від 0 до 5» - «Улюблені вірші-3» «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» м. Київ.

 Найкраща книга в номінації "Література для дітей від 6 до 12" - Елена Фавіллі «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» Книголав м. Київ.

 Найкраща книга в номінації "Література для підлітків і YA" -  Наталя Нагорна «Повернутися з війни» ДІПА м. Київ.

 Найкраща книга в номінації "Non-fiction" - Гаролд Ґреґорі Мур, Джозеф Лі Ґелловей «Ми були солдатами… І молодими: Я-Дранґ — битва, що змінила війну у В’єтнамі» Видавництво «Астролябія» м. Львів.

 Найкраща книга в номінації "Біографія" - Аґата Тушинська «Наречена Шульца» Видавництво 21 м. Чернівці.

 Найкраща книга в номінації "Історія" -  Енн Епплбом «Червоний голод. Війна Сталіна проти України» HREC-PRESS м. Київ.

 Найкраща книга в номінації "Візуальна книга" - Горбачов Дмитро «Авангард. Українські художники першої третини XX ст.» «Мистецтво» м. Київ.

 Найкраща книга в номінації "Наукова література" -  Оксана Стадник «Лікарські товариства у Львові до 1939 року» ТзОВ «Аверс» м. Львів

 Найкраща книга в номінації "Популярна наукова література" - Андрій Сова, Ярослав Тимчак «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції» Видавництво «Апріорі» м. Львів

Найкраща книга в номінації "Навчальна, довідкова, професійна література" -  Олександр Луцик Гістологія. Цитологія. Ембріологія Нова Книга м. Вінниця.

 У номінації "Місто" перемогла книжка  Богдана  Коломійчука «Моцарт із Лемберга» Видавництво Старого Лева м. Львів; Київ - Тетяна Терен, «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою», видавництво «Pabulum»; Харків – Архиєпископ Ігор Ісіченко, «Ми просто йшли… Спогади», «Акта»

 Свобода (спецвідзнака за розкриття ідеї свободи як однієї з основних цінностей) – Станіслав Асєєв (Васін), «В ізоляції. Дописи про Донбас», Люта справа

Окрім того, вручили  низку спеціальних відзнак, зокрема від президента ГО «Форум видавців» Олександри Коваль.

Нагадаємо, протягом п’яти днів гості Форуму можуть відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами та придбати книги. Події Форуму відбуватимуться не лише у Палаці Мистецтв, а й у 50-ти локаціях міста. Фокусна тема -  "Ринок свободи".

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 книжковийфорум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі