У Стрийській податковій провели зустріч із бізнесменами

У Стрийській податковій провели зустріч із бізнесменами

ергова зустіч була проведена у Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області для  представників малого і середнього бізнесу з метою обговорення актуальних питань.

Про це інформує Стрийська міська рада.

Зокрема обговорили питання наповнення дохідної частини бюджету, нововведень щодо оплати праці, також наголосили на питанні дотримання підприємцями трудового законодавства. Присутніх ознайомили з новаціями, які запроваджуються в процесі реалізації експерементального проекту, який затверджений в.о.Голови Державної фіскальної служби України М.В.Проданом 27.06.2018 "Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій".

На зустрічі начальник інспекції Роман Гладій ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів регіону. До Зведеного бюджету України впродовж січня-серпня 2018 року платники м.Стрия, м.Моршина та Стрийського району перерахували 1045205,8 тис.грн.

Під час зустрічі Роман Михайлович ознайомив учасників із новаціями у сфері трудового законодавства, відповідальністю за порушення законодавства про працю, особливостями оформлення трудових відносин, станом додержання законодавства про працю , змінами розмірів фінансових санкцій для юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, також обговорювалися питання своєчасної сплати податків, погашення заборгованості. Підприємців проконсультували у проблемних питаннях, які виникли.

Нагадаємо: у Стрию відбувся профінформаційний семінар "Легальна зайнятість".

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 засідання зустріч підприємці ОДПІ новації зміни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі