З 27 вересня суми штрафів за порушення ПДР колосально зростуть

З 27 вересня суми штрафів за порушення ПДР колосально зростуть

Після 27 вересня на українських водіїв чекають нові штрафи за порушення ПДР. Зміни стосуватимуться правил паркування,  водіння в нетверезому стані , а також перевищення швидкості на дорозі. З 27 вересня зростають штрафи за порушення ПДР.

Про це інформує lviv1256.com.

За перевищення швидкості більш ніж на 50 км на годину – до 3,4 тис. гривень (раніше – 510 грн).

За втечу з місця ДТП – від 255 грн. до 3,4 тис. грн. Можливо позбавлення «прав» до 6-ти місяців.

Керування автомобілем без прав, або не відповідає категорії штраф може досягти 10,2 тис. грн (раніше – 510 гривень). Якщо водій знову сяде за кермо і не матиме при собі права, то вже заплатить в 4 рази більше – 40,8 тис. грн.

Українські водії, які немають права керувати транспортними засобами, але знову сіли за кермо, змусять заплатити 20,4 тис. грн. За повторне правопорушення штраф зросте в 2 рази.

Відносно неправильного паркування машини: інспектори зобов’язані складати протоколи порушень навіть без водія. Також їм можна буде евакуювати машини, які припарковані у недозволених місцях.  Штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1,7 тис. гривень.

Просто на місці заплатити за адміністративне порушення не вийде. Муніципальні інспектори не мають права брати готівку.

Крім того, вводиться система заочного штрафування – на підставі фото- і відеофіксації. Сповіщення надходитимуть у вигляді СМС-повідомлень або квитанцій на лобовому склі.

Нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроект, згідно з яким збільшуються штрафи у 17 разів через непристебнутий ремінь безпеки. За порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 гривні до 850 гривень. 

Нагадаємо: Стрийський район лідирує у рейтингу районів Львівщини.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 ПДР штрафи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі