У школах Стрийщини провели "Годину миру"

У школах Стрийщини провели "Годину миру"

Мир завжди важливий і потрібний для кожного: і для дорослих і дітей. 

Про це інформує відділ освіти Стрийської РДА.

Мир – це стан спокою і злагоди, взаємодопомоги та розуміння, підтримки між людьми, організаціями, закладами, містами, країнами та континентами. З нагоди Міжнародного дня миру, який відзначали 21 вересня та з метою усвідомлення учнів значущості цього слова, вміння розпізнавати мир та ворожнечу, виховання толерантності, врахування інтересів інших, поблажливого ставлення один до одного в Угерській СЗОШ І-ІІІ ступенів учні 1- 4 класів та 5-11 класів відзначили це свято, проявивши творчі та ініціативні здібності. 

У Ланівській СЗОШ І-ІІІ ст. було проведено певні заходи. Класні керівники провели виховні години «Мирний час – благодатний час», учні 8 класу під керівництвом педагога-організатора Желіховської Н.С. підготували загальношкільну лінійку.

Учні Добрянської СЗОШ І-ІІ ст. долучилися до святкування цього дня, провівши тематичний флешмоб «Голуби миру летять в Україну!», який підготували і провели педагоги-організатори Киринчук Г.В. та Стельмащук М.П.

Учні 9-го класу ОНВК «Дашавський ЗНЗ I-IIIст.-ДНЗ» під керівництвом Кухтій Н.В. провели цікаву та змістовну годину-спілкування «Прагнемо миру» . Урок - спілкування відвідали директор школи Михайлевич М.Я. та заступник з виховної роботи Кузів О.О.

 Зберігаймо та мир та спокій в своїх серцях!!!

У школах Стрийщини провели "Годину миру", фото-1 У школах Стрийщини провели "Годину миру", фото-2 У школах Стрийщини провели "Годину миру", фото-3 У школах Стрийщини провели "Годину миру", фото-4
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 освіта годинамиру мизамир
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі