Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці

Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці

Минулого тижня спільнота "Матері в молитві" разом з парафіянами храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия здійснили прощу до Зарваниці. Паломництво очолив  о.Мирон Гринишин. Прибувши до Зарваниці, прочани взяли участь у Службі Божій, яку очолив о. Мирон. У проповіді священик заохотив присутніх бути проповідниками Євангелія своєю поставою: “Від вогню, що горить у нашому серці треба запалити вогонь у тих, що коло нас. Не частково, а  повністю довіритися Христові, бо спасіння тільки через Його Воскресіння”.

Відтак для паломників провели екскурсію по святому місці. Усі побували в соборі Зарваницької Матері Божої, побачили копію хатини Матері Божої з Назарету, пам’ятник емігрантам-заробітчанам. Опісля змістовної екскурсії, прочани вирушили на Хресну Дорогу до копії Гробу Господнього та побачили "Український Єрусалим".

Повертаючись додому, завітали до парафіяльного храму Пресвятої Трійці, де навколішки перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої молилися молебень до Богородиці та прохальні молитви в наміреннях з якими приїхали.

Прочани висловили подяку організатору прощі - Анні Форостині, яка є координатором спільноти "Матері в молитві", також о. Мирону Гринишину за піднесений дух під час паломництва.

Фото : Стрийська єпархія УГКЦ.

Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці, фото-1 Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці, фото-2 Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці, фото-3 Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці, фото-4 Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці, фото-5 Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці, фото-6 Спільнота "Матері в молитві" і парафіяни Успенської церкви здійснили прощу до Зарваниці, фото-7

Нагадаємо: у Стрию відбулася зустріч з українською мисткинею Зоєю Лісовською.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 УКГЦ Стрийськаєпархія. прощаЗарваниця Матерівмолитві
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі