Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова

Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова

Вчора, 23 вересня,  владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський здійснив пастирський візит до м. Ходорів, де у храмі святих чудотворців і безсрібників Косми і Дам’яна, у співслужінні багатьох представників духовенства разом з парохом храму о. Мар’яном Черепаничем очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Цього дня на постійне перебування до храму прибули мощі його святих покровителів (Косми і Дам’яна) , які перед початком богослужіння були внесені єпископом до храму.

Про це повідомляє Стрийська єпархія УГКЦ.

У своїй проповіді розважаючи над євангельським уривком про зцілення Ісусом дочки ханаанянки, владика Тарас наголосив на необхідності для кожного християнина пізнавати правди віри, беручи участь у процесі катехизації: “Ми продовжуємо шукати когось, хто дав би нам рятунок. Але наскільки ми є подібними до тої ханаанянки, яка прийшла з вірою до Христа і просить навіть тоді, коли Він мовчить? Ми маємо приймати Христа як конституцію свого життя, як вірець, як приклад. Приймати Його не лише тому, щоб Він нас оздоровляв, але тому, щоб наше життя в часі знайшло свій початок для життя вічного. А це – шлях який починається з пізнання правд нашої віри”.

Звертаючи увагу на присутність у храмі мощей святих чудотворців , владика Тарас сказав, що ці святі лікарі своїм життям навертали поган, відкриваючи для них образ і подобу Божу: “Кожен з нас є покликаний, щоб відкривати себе в цьому світі як Божий образ і подобу як дар, з якого ми користаємо тоді, коли його роздаємо. Перед нами стоїть завдання звіщати Христа цілому світові так, як євангельська жінка ханаанянка – роблячи своє життя даром і жертвою за спасіння інших. І сьогодні святі Косма і Дам’ян, показують нам, що навіть тоді, коли ми є абслоютно беззбройні, ми зможемо подолати найгіршого ворога, коли залишимося вірні Христові”.

Завершуючи проповідь єпископ побажав вірянам парафії взяти приклад з покровителів їхнього храму - жити і творити заради Ісуса Христа, і стати щасливими довірившись Богу.

Фото: Стрийська єпархія УГКЦ.

Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-1 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-2 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-3 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-4 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-5 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-6 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-7 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-8 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-9 Владика Тарас здійснив пастирський візит до Ходорова, фото-10
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 владикаТарас Сеньків пастирськийвізит Ходорів Літургія храмКосмиДам"яна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі