На с/г фестивалі відзначили кращим селянське господарство Богдана Дороша зі Стрийщини

На с/г фестивалі відзначили кращим селянське господарство Богдана Дороша зі Стрийщини

22 вересня на ринку "Шувар" стартував  фестиваль "Кращий господар Львівщини", у якому взяли участь і господарники Стрийщини. Фермери з різних куточків презентували сири та молочні продукти, домашні ковбаси, паштети, копченості, хліб, випічку, різноманітні соуси, десерти і солодощі . 

Про це інформує Стрийська РДА.

На фестиваль прибув і привітав гостей та господарів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Ми гордимося нашими людьми, які працьовиті і є справжніми українськими господарями. Нехай урожаї щоразу будуть кращими, технології, які ви застосовуєте, дають більшу ефективність. Держава підтримує аграріїв,це допомога фермерам, щоб вони мали кошти для закупівлі сучасного насінництва, пониження відсоткової ставки для купівлі сільськогосподарської техніки. Ми повинні мати постійний діалог і вірити у себе, нашу державу і перемогу” ,- зазначив Олег Синютка.

У номінації "Краще особисте селянське  господарство" відзначили жителя Стрийщини Богдана Дороша, що займається рослинництвом і тваринництвом. Обсяг виробництва за рік: пшениці 49 тонн. У господарстві утримується 35 голів ВРХ, в т.ч. 16 корів, 50 голів птиці, 5 бджолосімей. Надій на корову в рік складає 4100 кг.

Зокрема кожен охочий під час фестивалю зміг взяти участь у різноманітних конкурсах, приготуванні та дегустації українських страв.

Захід організували з ціллю популяризувати створення сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських кооперативів,  як економічної основи для розвитку сільських територій.

Організатори - ЛОДА, ОРСП «Шувар» за підтримки Львівського національного університету ветеринарної НУВМБ імені С.З.Ґжицького, Центру розвитку місцевого самоврядування.  

Повний перелік номіінацій кращих господарств можна глянути тут.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 кращегосподарство БогданДорош господарСтрийщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі