Стрийський вагоноремонтний завод закупить запчастини на 4 млн грн у дитячого тренера із Сум

Стрийський вагоноремонтний завод закупить запчастини на 4 млн грн у дитячого тренера із Сум

Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» 20 вересня уклала угоду на закупівлю запчастин у ТОВ «Рокадатрейд» на загальну суму 4 млн грн, власником якого за сумісництвом є дитячий тренер з боротьби із Сум.

Про це інформує Наші гроші.Львів.

Згідно з угодою, завод купить п’ять назв різних запчастин загальною кількістю 8250 штук. Усі запчастини завод повинен отримувати протягом п’яти днів від дня подання заявки.

«ТОВ «Рокадатрейд» засновано в Сумах менше двох років тому. Власником і директором є місцевий житель Олександр Костюк. Згідно з декларацією його дружини, яка працює на посаді заступника начальника організаційного відділу апарату Сумської ОДА,  директором «Рокадатрейду» Костюк працює лише за сумісництвом. Основним місцем його роботи зазначено сумську ДЮСШ «Спартак». Тут він працює тренером-викладачем з вільної боротьби», – пишуть «НГ. Львів».

За інформацією сайту Сумської регіональної федерації з вільної боротьби, тренерською діяльністю Костюк займається з 1995 року. Телефон, що вказано на його профілі на сайті федерації, збігається з контактним телефоном ТОВ «Рокадатрейд», вказаним на сайті YouControl.

Як раніше повідомляв сайт «Залізниця  без корупції», підприємство «Рокадатрейд» лише за півтора роки свого існування отримало контрактів на понад 80 млн грн. Всі вони з ПАТ «Українська залізниця» та підконтрольними структурами. Офіційна адреса фірми – місто Суми, вулиця Перемоги, 1. Як з’ясували журналісти сайту, – це приватний житловий будинок, в якому до того ж прописано ще 16 фірм.

Крім того, фірма фігурує в кримінальному провадженні, відкритому у січні 2017 року, щодо діяльності ще одного активного постачальника залізниці ТОВ «Автопартнер 1». Під час обшуків в офісі «Автопартнера 1» правоохоронці знайшли там печатки, установчі документи та тендерні документи «Рокадатрейд». Розслідування справи триває.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Рокадатрейд 4мільйонигривень Стрийськийвагоноремонтнийзавод угода фіктивнафірма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі