У Стрийській районній раді відбулась ХХІ сесія

У Стрийській районній раді відбулась  ХХІ сесія

Сьогодні, 25 вересня, відбулося пленарне засідання ХХІ-ої сесії VІІ-го демократичного скликання Стрийської районної ради. У її роботі взяв участь голова Стрийської РДА Василь Зубрицький. На розгляд депутатів було винесено 21 важливе питання з  життєдіяльності жителів району. 

Про це інформує Стрийська РДА.

Депутати заслухали інформацію начальника управління фінансів РДА Наталії Меленик про виконання районного бюджету за І-е півріччя 2018 року та проголосували за внесення змін до поточного районного бюджету.

Перший заступник голови РДА Любомир Кащук доповів про стан підготовки територіально - господарського комплексу Стрийщини до роботи  в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.

Депутати затвердили Статут комунального некомерційного підприємства Стрийської районної ради "Стрийська центральна района лікарня" та делегування повноважень задля покращення рівня медобслуговування людей, розширення можливостей для доступності і якості, запровадження нових підходів організації роботи медичних закладів і їх фінансового забезпечення. Також на сесії підняли питання про надання меддопомоги учасникам ООС та іншим пільговим категоріям громадян.

Обговорили організацію роботи аматорських колективів зі званням "Народний" та "Зразковий".

Депутати затвердили технічні документації з нормативно-грошової оцінки семи земельних ділянок та проекти землеустрою щодо зміни меж сіл Ланівка, Пила, Воля Задеревацька та Задеревач.

Сесія також прийняла і затвердила звернення депутатів до Львівської обласної ради щодо фінансування відділення хронічного гемодіалізу у КП "Стрийська района лікарня" та щодо проведення руслорегулюючих робіт і вирубки лісів на території Стрийського району.

Нагадаємо: Громадські ради Львівщини підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 21сесія сесіярайонноїради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі