Очільник Автодору оглянув хід ремонту автодоріг Львівщини

Очільник Автодору оглянув хід ремонту автодоріг Львівщини

24 вересня з робочим візитом у Львівську область прибув в. о. голови Державного агенства автодоріг України Славомір Новак. Разом з начальником автодоріг Львівщини Русланом Кандибором об’їхали всі об’єкти, на котрих зараз проводять ремонт і будівельні роботи на автошляхах області.

З присутністю начальника Служби та його заступника Юрія Яблонського, а також представників підрядних організацій Голова Укравтодору проінспектував проведення ремонтних робіт на  автомобільній дорозі Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі, яку реалізують за рахунок коштів державного інвестиційного проекту “Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області”. Адже на вказаній автомобільній дорозі дорожники виконують ремонт одночасно на кількох ділянках, а саме: капітальний ремонт в межах міста Пустомити, поточний середній ремонт — в межах смт. Щирець та реконстукцію на ділянці смт. Щирець — с. Велика Горожанка.

Голова Укравтодору звернув увагу на необхідність максимально підвищувати безпеку дорожнього руху, в тому числі, під час проведення ремонтних та будівельних робіт та наголосив на вчасному завершенні робіт запланованих на 2018 рік.

Славомір Новак залишився задоволеним ходом проведення ремонтних та будівельних робіт на автомобільних дорогах Львівської області.

Нагадаємо: у Стрийській районній раді відбулась ХХІ сесія.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 ремонтдоріг контроль якість СлавомірНовак
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі