Керівник РДА провів зустріч з громадою села Стриганці

Керівник РДА провів зустріч з громадою села Стриганці

Учора, 25 вересня, у межах робочих зустрічей з громадськістю району голова Стрийської РДА Василь Зубрицький зустрівся з громадою села Стриганці. У ході зустрічі разом із головою РДА з жителями села спілкувались керівники окремих підрозділів і служб району. Активно обговорювали питання, що стосуються реформ у державі, соціально-економічного та культурного розвитку району, а також проблемні питання села Стриганців та його жителів.

Керівник Стрийщини зазначив, що у непростий для країни час і фінансову нестабільність робота районної влади направлена на економічний та культурний розвиток Стрийщини, зокрема на покращення стану доріг та інфраструктури. Що стосується Стриганців, то тут протягом останніх років провели перекриття Народного дому, його внутрішній ремонт, замінили вікна та двері у приміщеннях сільської ради, Народного дому та початкової школи. Цьогоріч в селі реалізується два мікропроекти з утеплення та капітального ремонту фасаду Народного дому та облаштування волейбольної площадки загальною кошторисною вартістю 700 тис.грн., ремонтовується дорога, впорядковуються обочини. Наступного року планується продовжити ремонт дороги на Стриганці.

На зустрічі згадали покійного голову сільської ради Левка Ониськіва, який багато зусиль приклав для розвитку населеного пункту. На пропозицію голови РДА присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять колишнього голови сільської ради. 

Про ці та інші питання вели мову з мешканцями села головний лікар Стрийської ЦРЛ Михайло Василишин, начальники відділу освіти Микола Пищик, відділу культури Людмила Курилишин, Стрийського управління Пенсійного фонду Богдана Семків, управління соціального захисту населення Леся Буцерко, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Микола Лешко, дільничний офіцер поліції Володимир Цендровський та інспектор 8-ої пожежно-рятувальної частини Стрийського ГУ Держслужби з НС у Львівській області Олег Гнатів.

Мешканці села, активно спілкуючись з керівництвом району, цікавилися питаннями щодо забезпечення інсуліном хворих на діабет, організацією індивідуального навчання дітей, нарахування пенсій, забезпечення твердим паливом одиноких громадян, облаштування у селі автобусних зупинок. З метою вирішення усіх цих питань голова райдержадміністрації Василь Зубрицький відразу ж дав певні доручення відповідним галузевим підрозділам.

Василь Зубрицький подякував громаді Стриганців за активну життєву позицію, зазначивши,-" що громада – це держава. Якщо буде лад у громаді, то буде добре і в державі. Він побажав плідної, злагодженої праці на благо села та запевнив у підтримці районного керівництвам у всіх починаннях".

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі