У Стрию поліція вручила подяки трьом школярам

У Стрию поліція вручила подяки трьом школярам

Цього літа стрийські школярі знайшли на вулиці мобільний телефон і повідомили про знайдене у поліцію, яка і знайшла власницю телефону. Після цього правохоронці пообіцяли зустрітися з дітьми після початку навчального року.

Про це інформує відділ комунікації поліції у Львівській області.

Поліцейські дотримали слова та вже побували у школах №3 та №5, у яких навчаються Настя і Роман. Вони вручили учням подяки від імені керівництва відділу поліції. На черзі – візит до Соломійки у школу-гімназію імені Андрея Шептицького.

Також правоохоронці завітали у початкову школу №11, де раніше навчалися діти, щоб вручити подяку її директору та педагогічному колективу за виховання у малечі поваги до закону.

«Здавалося б, нічого надзвичайного у вчинку школярів немає. Однак, на таке не кожний дорослий здатний», - переконана інспектор ювенальної превенції Стрийського відділу поліції старший лейтенант поліції Лілія Дячишин.

Також правоохоронці провели з учнями шкіл заняття, нагадавши їм про безпечну поведінку на дорозі та у громадських місцях, розповіли про таке явище, як булінг, та як йому протидіяти.

Нагадаємо: 9-річна стриянка Анастасія Цюняк – призер міжнародного рейтингового турніру з настільного тенісу.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 нагорода подяка стрийськішколярі Настя Роман Соломійка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі