На Стрийщині з жовтня "візьмуться" за детінізацію ринку праці

На Стрийщині з жовтня "візьмуться" за детінізацію ринку праці

У рамках співпраці Головного управління Держпраці у Львівській області та Стрийської районної державної адміністрації вчора, 26 вересня, у районному Будинку культури провели семінар на тему: “Переваги офіційного працевлаштування” з керівниками, бухгалтерами та представниками підприємств, організацій, установ та фізичними особами-підприємцями району.

5 вересня Уряд ухвалив розпорядження “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Цим рішенням передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформлення трудових відносин із найманими працівникими. Тому з жовтня 2018 року розпочинаються спільні з ПФУ, ДФС та Національною поліцією заходи контролю, спрямовані на детінізацію зайнятості.

У процесі семінару розглянули питання про належне оформлення трудових відносин з працівниками та відповідальність суб’єктів господарювання, про переваги офіційного працевлаштування, як для працівника, так і для роботодавця, про залежність розміру пенсії від стажу та заробітної плати, про вимоги податкового законодавства при прийнятті працівника на роботу .

Для більш детальної інформації можна глянути тут.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 податкова детінізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі