На Стрийщині купили житло ще для однієї дитини- сироти

На Стрийщині купили житло ще для однієї дитини- сироти

Сьогодні, 27 вересня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький і голова Стрийської районної ради Роман Козак вручили ключі від нової квартири Олегу Хомку, особі з числа дітей-сиріт.

Олег вчиться у КЗ ЛОР "Підгірцівська спеціальна-загальноосвітня школа-інтернат" на повному державному забезпеченні. Через рік хлопець закінчує школу і буде влаштовувати своє доросле життя. Оскільки його житло у селі Нижня Лукавиця є непридатним для проживання, Олег перебував на квартирному обліку.

Завдяки державній програмі та клопотанням районної влади йому придбано однокімнатну квартиру у селі Дуліби по вулиці Заводській, загальною площею 33,8 кв.м. У квартирі є всі комунікації, автономне опалення, меблі, побутова техніка. Вартість подарованої квартири - 393 тис.грн., з яких 44.500 грн. – кошти, виділені з районного бюджету.

Вручаючи хлопцю ключі від нової домівки та документи на право власності, очільники району побажали йому Божої опіки, міцного здоров’я і щоб це житло буде хорошим стартом у доросле життя юнака!

Нагадаємо, що цього року на Стрийщині вже придбали житло для двох братів-сиріт. Всього на обліку Служби у справах дітей Стрийської РДА перебувають 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

На Стрийщині купили житло ще для однієї дитини- сироти, фото-1 На Стрийщині купили житло ще для однієї дитини- сироти, фото-2 На Стрийщині купили житло ще для однієї дитини- сироти, фото-3 На Стрийщині купили житло ще для однієї дитини- сироти, фото-4 На Стрийщині купили житло ще для однієї дитини- сироти, фото-5
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 житло дитинасирота Дуліби ОлегХомко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі