Президент закликав Генеральну Асамблею ООН прийняти декларацію щодо Голодомору у ХХ ст в Україні

Президент закликав Генеральну Асамблею ООН прийняти декларацію щодо Голодомору у ХХ ст в Україні

Петро Порошенко на 73-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН під час виступу на загальних дебатах наголосив, що Україна як ніхто знає ціну трагедії Голодомору. Цьогоріч, у листопаді ми вшановуватимемо 85 років одного з найстрашніших злочинів минулого століття - масової смерті від голоду, влаштованого сталінським режимом, тоді загинуло близько 7 мільйонів українців.

«У цьому зв’язку хотів би поновити свій заклик до Асамблеї вшанувати одну з найбільших трагедій в історії людства шляхом прийняття відповідної декларації. Cьогодні, в умовах, коли майже 850 млн. людей недоїдають, моя держава не може стояти осторонь та готова запропонувати допомогу для вирішення питань продовольчої безпеки у світі», - підкреслив Президент.

Президент зазначив, що у 2019-2021 роках у зв’язку з членством в Економічній і Соціальній Раді ООН на Україну буде покладено важливу відповідальність.

«Базуючись на своєму нещодавньому значному досвіді, моя країна докладатиме зусиль для зміцнення ролі Ради в процесі впровадження та огляду виконання Порядку денного у сфері сталого розвитку на період до 2030 року, насамперед в умовах конфлікту та постконфліктного відновлення», - сказав Петро Порошенко та зазначив, що з-поміж 17 Цілей сталого розвитку Україна, зокрема, вітає ініціативи ООН, спрямовані на подолання голоду у світі.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 геноцид ГенеральнаАсамблея ООН 73сесія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі