У Стрию організували зустріч -семінар для підтримки демобілізованих АТОвців

У Стрию організували зустріч -семінар для підтримки демобілізованих АТОвців

Війна, що є у нас на сході України, руйнує не лише міста та села... Вояки, що повертаються із зони АТО – повертаються із зруйнованими та понівеченими душами. Як подолати набуті проблеми, навчитися долати стреси, уникати непорозумінь і суперечок, підтримувати один одного, пізнати самих себе, свої можливості обговорили вчора, 27 вересня, в приміщенні КП "Стрийська районна лікарня". Працівники Стрийського РЦСССДМ організували та провели зустріч-семінар з демобілізованими воїнами АТО "Як знайти новий життєвий старт після війни".

Про це інформує Стрийська РДА.

На зустрічі були присутні: заступник начальника управління економіки Стрийської РДА О.Лесів, заступник директора Стрийського міськрайонного центру зайнятості І.Черепущак, завідувач фізіотерапевтичного відділення КП "Стрийська районна лікарня" М.Городецька.

В.о. директора Стрийського РЦСССДМ Я.Теленко розповіла про основні напрямки роботи з сім’ями учасників АТО у Стрийському районі. Присутні учасники АТО розповіли, як вони знайшли новий життєвий старт після війни, вирішили стати успішними підприємцями, бізнесменами, поділилися своїм досвідом, навичками. Вони взяли активну участь в обговоренні проекту Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку "Рука допомоги»"та "Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області". Лікар-фізіотерапевт М.Городецька розповіла воїнам напрямки про можливість лікування та оздоровлення у КП "Стрийська районна лікарня".

Нагадаємо: у Стрию поліція вручила подяки трьом школярам.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 підтримка допомога психолог АТО учасникиАТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі