На Стрийщині прокуратура повернула державі 7 га землі вартістю майже 7,5 мільйонів гривень

На Стрийщині прокуратура повернула державі 7 га землі вартістю майже 7,5 мільйонів гривень

Так, рішенням Стрийського міськрайонного суду Львівської області задоволено два позови органів прокуратури області у інтересах держави до Стрийської державної адміністрації та низки громадян.

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Визнано незаконними і скасовано розпорядження РДА, якими фізичним особам передано у приватну власність земельні ділянки (із земель запасу на території Долішненської сільської ради) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та особистого селянського господарства.

Також визнано недійсними державні акти на право приватної власності на землю і державну реєстрацію права власності на ці ділянки.

Суд погодився із позовними вимогами прокурора про те, що під час передачі громадянам у приватну власність спірних земельних ділянок не було враховано вимоги ст.ст. 20, 21 Земельного кодексу України щодо порядку встановлення і зміни цільового призначення земель.

Відтак, оскільки судові рішення набрали законної сили, прокуратурою вжито заходи до їх реального виконання та, як наслідок, цьогоріч у вересні до "Державного реєстру речових прав на нерухоме майно" внесено записи про скасування державних актів на право приватної власності на три земельні ділянки.

Нагадаємо: сьогодні у Стрийському районі відбудеться Всеукраїнська акція з усиновлення.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 земля незаконнекористування Долішнє
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі