У Стрийській РДА відбулась комісія щодо надання соцдопомоги малозабезпеченим сім'ям та субсидій населенню

У Стрийській РДА відбулась комісія щодо надання соцдопомоги малозабезпеченим сім'ям та субсидій населенню

Вчора, 27 вересня, відбулось чергове засідання комісії з питань, пов’язаних із наданням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, під керівництвом заступника голови Стрийської РДА Оксана Мелень, було розглянуто шість заяв від жителів району.

Про це інформує Стрийська РДА.

Відповідно до поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання, комісія прийняла рішення надати державну соціальну допомогу усім заявникам.

Також Оксана Мелень провела чергове засідання комісії з з питань надання населенню субсидій, де  розглянули 2 заяви від громадян району щодо призначення субсидії з оплати житлово-комунальних послуг та 11 заяв щодо надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг за місцем фактичного проживання. На підставі поданих документів та актів обстежень матеріально-побутових умов проживання, керуючись вимогами чинного законодавства, комісія прийняла відповідні рішення.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 засідання комісія малозабезпечені субсидія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі