На Львівщині розпочався Український Жіночий Конгрес

На Львівщині розпочався Український Жіночий Конгрес

Сьогодні, 28 вересня, стартував Український Жіночий Конгрес, на який при'їхали представники ООН, Народні депутати, науковці, громадські активісти із різних регіонів України.

У програмі Конгресу є дискусійні платформи, публічні лекції і жива бібліотека.

У дискусії  "Як впливає гендерна рівність на суспільний розвиток" взяв участь керівник Львівської ОДА Олег Синютка.

"Троє із чотирьох моїх заступників та дві третини керівників департаментів - це жінки. Ми запрошували на роботу кращих. Ті, хто сьогодні веде вперед Львівщину, чотири п'ятих - це золоті медалісти та люди, які мають червоні дипломи. Успішність Львова зумовлена перебуванням на посадах жінок. Це був підбір не за статевої ознакою, а за розумом і вмінням. Жодна жінка за професійністю не поступається чоловікам. Це тренд завтрашнього дня. Стосовно традицій Галичини - це можна поєднувати із трендами сучасності",- наголосив Олег Синютка.

Основною ціллю Конгресу є бажання створити дискусійні майданчики для обговорення ідей, принципів та переваг партнерства між жінками та чоловіками, тобто пошук плюсів партнерства.

"Лише спільно, разом ми можемо щось змінити. Зокрема щодо тих уявлень, яке побуту в суспільстві. В більшості європейських країн розвиток технологій сприяє активності жінок. Вибір жінки на користь сім'ї надають чоловікам розвиватися професійно. Треба приділити увагу тому, щоб дати жінкам можливість працювати вдома, а для цього потрібно міняти законодавство, зокрема Кодекс законів про працю. Окрім того, ми можемо переймати досвід розвинутих країн, які уже знайшли варіанти вирішення таких питань", - переконана заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Зазначимо, що дискусії та лекції Конгресу присвячені подоланню гендерних розривів у соціально економічній сфері, гендерно орієнтованого бюджетування, нових можливостей для українок у підприємництві. 

Нагадаємо: стриян запрошують до участі у виставці -ярмарку товаровиробників.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 гендернарівність жіночийконгрес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі