Керівництво Стрийщини зустрілось з головою Світового Конгресу Українців

Керівництво Стрийщини зустрілось з головою Світового Конгресу Українців

Вчора, 28 вересня,  керівник Стрийської РДА Василь Зубрицький і голова Стрийської райради Роман Козак зустрілись з головою Міжнародної ГО "Світовий Конгрес Бойків", заслуженим працівником культури України Петром Косавичем.

Учасники зустрічі обговорили питання про розвиток бойківського краю, його етнографії. "Мальовничі краєвиди та історичні пам’ятки приваблюють сюди туристів. Та найбільшим багатством і гордістю краю є його люди, які творять історію. Звичайно, зараз на сході України відбуваються військові дії і віримо, що наші Збройні Сили звільнять Українські землі від ворога. Але ми з Вами повинні також працювати у напрямку активного відродження звичаїв та обрядів як етнограгічної спільноти українців-бойків, так і всієї Української держави",- зазначив голова Світового Конгресу Бойків.

Також підняли питання щодо створення на Стрийщині філії Міжнародної громадської організації "Світовий Конгрес Бойків", так як до Стрийщини належить чимала територія етнографічної Бойківщини.

Також йшла мова про сприяння у підготовці до Четвертого Світового Конгресу Бойків, який відбудеться 2020 року під гаслом "Світовий Конгрес Бойків – у розбудові Української держави!". 

На завершення керівництво Стрийщини висловило вдячність Петру Косавичу за велику працю у розвитку етнографії Бойківського краю, відродженні бойківських звичаїв та традицій, а також подарували йому видання "Стрийщина" та науково-популярний альманах "Наша спадщина" .

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 ПетроКосакевич КонгресБойків головаконгресу зустріч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі