У Стрию відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

У Стрию відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

"Найголовніше - це захистити права та законні інтереси дітей",- зазначила заступник керівника Стрийської РДА Оксана Мелень 28 вересня під час чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини при РДА.

Члени комісії розглянули питання про стан виконання батьківських обов’язків, про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право власності чи користування яким мають діти, про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав матері/батька відносно неповнолітніх дітей, розглянули листи Дитячого дошкільного будинку №1 м.Львова про перевід малолітніх дітей, про розв’язання спору щодо участі батьків у вихованні дитини, затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підсумовуючи засідання,Оксана Мелень сказала, що батьки, опікуни та піклувальники зобов’язані створити належні умови для проживання та виховання дітей, їх фізичного, духовного, культурного та соціального розвитку. Також батьків попереджено про відповідальність у разі неналежного виконання батьківських обов’язків з виховання та утримання дітей.

Нагадаємо: на Львівщині розпочався Український Жіночий Конгрес.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 комісія захистдітей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі