Засідання щодо лісопильних об"єктів Стрийщини

Засідання щодо лісопильних об"єктів Стрийщини

Забезпечення роботи лісопильних підприємств у правовому полі, їх легальна реєстрація, легалізація робочої сили, попередження незаконного обігу деревини – одне із першочергових завдань в роботі РДА. З цією метою  28 вересня, під керівництвом голови СтрийськоїРДА Василя Зубрицького відбулося засідання комісії з обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів.

На засідання були присутні керівники лісопильних об’єктів, які працюють на території Стрийщини. На початку засідання Зубрицький наголосив, що соціальна захищеність працівників даної галузі та забезпечення роботи лісопильних підприємств в правовому полі, їх легальна реєстрація, легалізація робочої сили, попередження незаконного обігу деревини та жорсткий контроль за її використанням, сьогодні на особливому контролі. Протягом останніх місяців районна комісія проводила обстеження щодо легалізації роботи даних об’єктів. Обстеження показало, що значна їх частина допускає недоліки.

Під час засідання представники контролюючих органів провели з керівниками лісопильних об’єктів пояснили і проінформували щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства таприведення установчих документів до вимог нормативно-правових актів.

Нагадаємо: на Стрийщині прокуратура повернула державі 7 га землі вартістю майже 7,5 мільйонів гривень.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 лісопильніпідприємства контроль перевірка дотриманнязакону нарада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі