Мудрі і багаті роками...

Мудрі і багаті роками...

Похилий вік… Як непомітно він приходить. Хтось чинить йому опір, не погоджується, бунтує... Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося по милості Божій. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління - відчувати мудрість своїх років.

 Скидати з рахунку людину, яка досягла солідного віку, - не можна. Літній вік людини зовсім не означає, що вона мало на що здатна, навпаки - те , що може літня людина, рідко здатний зробити хтось молодий. І справа не у силі та енергії, які властиві молодому поколінню, а про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягти поставлених завдань. 

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку 28 вересня у Завадівській СЗОШ І-ІІ ступенів проведено годину спілкування "Старість наших батьків – це наша старість" з учнями 5,6,8 класів. Метою заходу стало бажання виховувати доброту, повагу до людей старшого покоління, уміння шанувати і допомагати близьким людям. Під час години спілкування учні розповіли різні повчальні історії та пригадали уривок з казки "Названий батько", прослухали оповідання В.О. Сухомлинського "Чому в бабусі й дідуся на очах сльози?", зачитали рядки з Біблії про те, як ми повинні ставитися до старших. Учні 5 класу прочитали вірші про бабусь та дідусів. Цей захід дав можливість нагадати всім про людський обов’язок - бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Нагадаємо: нарада щодо відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі