• Головна
  • Провальний візит Тимошенко у Стрию (ФОТО І ВІДЕО)
22:45, 2 листопада 2018 р.
7

Провальний візит Тимошенко у Стрию (ФОТО І ВІДЕО)

Провальний візит Тимошенко у Стрию (ФОТО І ВІДЕО)

Хоч передвиборча кампанія не розпочалась де-юре, однак, де-факто ми могли у Стрию споглядати повноцінний ажіотаж перед виступом кандидата у президенти.

Проте, юридично Юлію Володимирівну так називати ще не можна, оскільки кандидатів на найвищий пост у країні обирають на всеукраїнському партійному з’їзді, який має відбуватись у період з 1 до 20 січня, сьогодні було ще раз підтверджено той факт, що вибір ВО «Батьківщини»- очевидний.

Анонсована зустріч зі стриянами була запланована об 18:00. Однак, нардеп затрималась у Львові і змусила своїх прихильників простояти у чужому місті набагато довше запланованого.

Нашому кореспондентові вдалось поспілкуватись з присутніми на майдані - більшість з них повідомили, що приїхали з сусідніх міст і географія тут найрізноманітніша: Львів, Дрогобич, Сколе, Турка, Самбір, Миколаїв. Новий Розділ, Пустомити, Городок. І це лише міста, які назвали ті, з ким вдалось поспілкуватись.

Одразу ж постає питання транспорту і місця, де його залишили. Скоординовані водії, принагідно, скористались заправкою, яка розташована у центрі міста, поблизу стадіону «Юність». А також прилеглими вулицями, зокрема, поблизу школи №7 та місцевої лазні. Окрім автобусів вулички зайняли і приватні автомобілі та буси, які також шеренгами припаркувались на сусідніх вуличках.

Варто зазначити, що гості прибули на виступ Юлії Володимирівни не з пустими руками. Переважна більшість отримала «сухпайок» та воду. Також, з окремих джерел, стало відомо про грошові винагороди, який отримував кожен, хто брав активну участь під час промови нардепа.

Однак, стриян не бракувало на політичній оказії. Дехто прийшов послухати народного депутата через партійну приналежність, інші через цікавість, також були і прихильники «Нового курсу». Проте на майдані були присутні стрияни, які не поділяють її політичну стратегію.

Після проведеної акції, усі гості вирушили до своїх транспортних засобів. У переважній більшості, кожен мав пройти процедуру «переклички», після чого всі вирушили до своїх населених пунктів.

Щодо стриян, які були присутні на виступі нардепа, то важко зрозуміти, чи підтримали вони «Новий Курс». Більшість з них прийшли подивитись на масовість та суть промови, однак у приватних коментарях, не на камеру, частина присутніх погоджувалась з твердженнями Юлії Володимирівни. Хоча, левова частка згадувала її правління на пості Прем’єр-міністра України та обіцянки, які вона давала під час двох революцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини #Тимошенко #візит нардепа у Стрий #кандидат у президенти у Стрию

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Анонім
3 листопада 2018 р., 00:47
Шило на мило міняєте !!! Люди отямтесь яка Юлька ???
Марян
3 листопада 2018 р., 07:57
Дибілів і у нас повно. Яка нахрен Юлька ще й за гроші. Долбойоби
Адольф
3 листопада 2018 р., 08:45
Люди,що ви робите,знову наступаєте на ті ж граблі.Яка Юлька,я не дивуюся старшому поколінню,але наша молодь починає продаватися за бутербродик і пляшку водички,та соточку до кишені,ви подумайте за своїх батьків,котрі покинули свої родини,аби прогодувати та вивчити вас своїх дітей,адже ви скоро самі станете батьками,і Люлька вас викопотить так само до поляків на трускавки.Молодь просніться,поки ще не пізно.
яна
3 листопада 2018 р., 09:33
Альо Стрияни отямтесь ви що знову за своє яка тимошенко, ви так в стрічці фб виписуєте що юлька таке ж саме брехло а самі сраки лижете, ви розумієте поки ми не будемо гнати то кодло до чортової матері доти в Україні добра не буде. Ви ж так плачете що там війна молоді хлопці гинуть а самі нічого для того не робите щоб це зупинити я одна зробити нічого незможу а разом зможемо. Але ж нє вам подобається як чоловіки виїжають на чужину покидаючи свої дружин та дітей щоб заробити щоб ополатити ваші ціни на газ і тому подібне. Агов люди зробіть добре діло зробіть собі вихідний в день голосування постдьте дома.
3 листопада 2018 р., 09:39
****ха аж злість бере переглядаючи це відео як стрияни прийшли щоб підтримати юльку, тьху на вас. Вам головне що дали нещасний кусок хліба і два грама салату чи що там давали. Нелюди ви а не люди а потім дивуєтесь а чому ж світ такий жорстокий та бо ви в ньому існоєте ось чому!!!!!!!
Оголошення
live comments feed...