• Головна
  • Комісія не виявила неправомірних дій зі сторони вчителя стрийської школи
14:49, 9 листопада 2018 р.

Комісія не виявила неправомірних дій зі сторони вчителя стрийської школи

Комісія не виявила неправомірних дій зі сторони вчителя стрийської школи

Цього тижня у Стрийській міській раді відбулось засідання комісії, яку створили для вирішення конфлікту в школі №6. До її складу увійшли представники влади, громадськості та батьки.

Кожна сторона мала можливість висловити свої аргументи та факти, утому числі мама дівчинки. Доведено, що підтвердження фактів, викладених у дописах, у соцмережі, - немає. Порушень прав дитини, учениці 4 класу, не виявлено.

Можливість незаконних дій зі сторони вчителя не підтвердилась, тому підстав для застосування заходів реагування у вигляді догани чи звільнення – нема.

Нагадаємо, що скандал довкола вчительки початкових класів школи № 6 Мамчур Галини Миронівна та її учениці розгорівся в одній із груп у соцмережі Фейсбук. Бабуся дівчинки опублікувала гнівний пост, у якому звинувачувала педагога у тому, що вона принизила її онучку.

На захист дитини, її мами та бабусі одразу ж стали стрийські активісти . Вони просили міського голову ініціювати розслідування факту, коли ученицю 4 класу школи №6 вчителька покарала за те, що її мама не здає гроші на додаткові підручники.

Члени комісії, практично, одноголосно підтримали те, що педагог у своїх діях не порушила прав дитини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #вчитель #скандал #учениця #порушення прав дитини #комісія
Останні новини
Оголошення
live comments feed...