• Головна
  • Розміри штрафів для роботодавців за нелегальних працівників та заробітну плату у конвертах
18:44, 12 листопада 2018 р.

Розміри штрафів для роботодавців за нелегальних працівників та заробітну плату у конвертах

Розміри штрафів для роботодавців за нелегальних працівників та заробітну плату у конвертах

Щомісячно органи Держпраці та Державної фіскальної служби формують переліки суб’єктів господарювання для проведення перевірок.

Щомісячно органи Держпраці та Державної фіскальної служби формують переліки суб’єктів господарювання для проведення перевірок. Включенню у перелік підлягають ті суб’єкти господарювання, які мають велику кількість найманих працівників і виплачують мінімальну та/або близьку до мінімальної заробітну плату.

Варто зазначити, що до проведення перевірок долучають органи Національної поліції для виявлення нелегальної зайнятості. При виявленні порушень законодавства суб’єкти господарювання притягуються до відповідальності.

Відповідальність за порушення законодавства про працю:

1) 30 мінімальних зарплат за кожного працівника (111 690 грн.) у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору;

2) 10 мінімальних зарплат за кожного працівника (37 230 грн.) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці;

3) 3 мінімальні зарплати (11 169 грн.) за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі.

Нагадаємо, що з 5 вересня 2018 року вступило в дію Розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини #заробітня платня #штрафи
Останні новини
Оголошення
live comments feed...