• Головна
  • У Стрийській РДА обговорили можливі розв'язання проблеми з утилізацією відходів ТзОВ «Галичина – Захід»
12:21, 15 листопада 2018 р.

У Стрийській РДА обговорили можливі розв'язання проблеми з утилізацією відходів ТзОВ «Галичина – Захід»

У Стрийській РДА обговорили можливі розв'язання проблеми з утилізацією відходів ТзОВ «Галичина – Захід»

Вчора, 14 листопада, відбулась робоча зустріч, на якій обговорювались скарги жителів навколишніх сіл щодо неприємного запаху, який утворюється внаслідок діяльності підприємства.

Про це повідомили у Стрийські РДА.

Зокрема, в обговорені взяли участь голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький, директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів, генеральний директор ТзОВ «Галичина – Захід» Йохансен Морган та перший заступник генерального директора ТзОВ «Галичина-Захід» Андрій Талама.

Як зазначено у повідомлені, під час зустрічі було порушено питання екології Стрийського району, а саме, вивіз відходів виробництва на поля, які межують з населеними пунктами району. Саме це викликає справедливі скарги жителів навколишніх сіл на неприємний запах від виділення аміаку. Варто зазначити, що ці відходи вивозиться на одні й ті ж поля, які обробляє ТзОВ «Галичина-Захід». А це, у свою чергу, ускладнює фільтрацію родючого шару ґрунту і може викликати забруднення поверхневих вод у цьому регіоні.

Тому, ставиться вимога щодо утилізації відходів іншими методами. Зокрема, один зі шляхів вирішення - використання на підприємстві обладнання по виробництву біогазу.

Варто зазначити, що під час зустрічі також було обговорено питання надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва 2-х свинарників і 2-х гноєзбірників.

На завершення зустрічі, яка відбулася в порозумінні та співпраці була прийнята домовленість, що після засідання ради данських директорів - засновників підприємства та прийнятих рішень на цьому засіданні, відбудеться повторна зустріч на якій повернуться до розгляду цього питання.

Фото з сайту РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий
Останні новини
Оголошення
live comments feed...