• Головна
  • На Стрийщині продовжується плідне спілкування правоохоронців з учнями
08:56, 19 листопада 2018 р.

На Стрийщині продовжується плідне спілкування правоохоронців з учнями

На Стрийщині продовжується плідне спілкування правоохоронців з учнями

Минулого тижня відбувся черговий візит працівників районного відділу поліції у місті Стрию зі старшокласниками. Цього разу спілкувались з поліціантами учні НВК «Любинцівський ЗНЗ I-IIIст.-ДНЗ».

Мета таких зустрічей - профілактична робота у конфліктних ситуаціях. Учням розповідали принципи прийняття правильних рішень, володіння навичками самозбереження. Школярам розповіли засади своїх прав та обов'язків.

Також, під час зустрічі зі старшокласниками була проведена профорієнтаційна робота щодо вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України. Інспектори ювенальної превенції Надія Хомин і Лілія Дячишин, інспектор відділу поліції Ольга Марцинюк поспілкувалися з учнями про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, ознайомили з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.

Фото з сайту РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #булінг #поліція #учні #школа #профілактичні бесіди
Останні новини
Оголошення
live comments feed...