• Головна
  • Вулиці Кравецька та Торговиця у наступному році будуть відноситись до КП “Ринок”
15:44, 21 листопада 2018 р.

Вулиці Кравецька та Торговиця у наступному році будуть відноситись до КП “Ринок”

Вулиці Кравецька та Торговиця у наступному році будуть відноситись до КП “Ринок”

Стрийська міська рада, тимчасово, до 31 грудня 2019 року, планує віднести вулицю Кравецьку та вулицю Торговицю до території КП “Ринок” для організації торгівлі промисловою групою товарів згідно з графічним додатком.

У тексті проекту рішення, який пропонується до голосування, зазначено про зобов'язання адміністрації КП “Ринок” (П.Стасів) при укладанні договорів про надання в користування торгового місця вимагати від суб’єктів господарювання виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У другому пункті проекту рішення № 5 зазначено, що Стрийська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (Т.Левицький) має здійснювати контроль суб’єктів підприємницької діяльності, які торгують по вул. Кравецькій та вул. Торговиці, щодо сплати податків відповідно до чинного законодавства.

Також зазначено, що адміністрація КП «Ринок» (П.Стасів), Стрийський відділ поліції ГУ НП у Львівській області (І.Малиш), головні спеціалісти з питань торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування та захисту прав споживачів виконавчого комітету міської ради (М.Ханас, Г.Кіналь) зобов'язані не допускати стихійної торгівлі за межею торговельних рядів по вулиці Торговиці зі сторони майдану Ринок.

Варто зазначити, що міська рада також має намір делегувати Комунальному підприємству «Ринок» повноваження на укладення з суб’єктами підприємницької діяльності договорів оренди торгової площі на території КП «Ринок» з наданням суб’єктам підприємницької діяльності права на експлуатацію тимчасових споруд торгових павільйонів на території промислового ринку з 01.01.2019 р. по 31.12.2028 р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #КП "Ринок" #Торговиця #Кравецька #торгівля #ринок
Останні новини
Оголошення
live comments feed...