Жалобні заходи відбулися і на території Стрийського району у всіх закладах культури.
Як повідомили у Стрийській РДА, згадували та вшановували загиблих від страшного голоду, організованого радянською владою в Народному домі та бібліотеці с.Кавсько, де провели вечір пам‘яті «Україна пам‘ятає, світ визнає».
Хвилиною мовчання, та переглядом документального фільму замордованих згадували у будинку культури села Добрівляни.
У бібліотеці с. Йосиповичі відбувся вечір пам'яті, Криваве клеймо - 33 р.».
Трагічним подіям 32-33 років був присвячений вечір реквієм "Чорна сповідь твоя, Україно" у Народному домі спільно з бібліотекою с. Пукеничі.
В бібліотеках району були оформлені тематичні книжкові виставки, на яких присутні могли ознайомитися із документальними фактами та ілюстраціями. Учасники художньої самодіяльності Народних домів у свою чергу зачитували скорботну поезію.