• Головна
  • У Стрийській РДА спілкувались з аграріями
12:40, 29 листопада 2018 р.

У Стрийській РДА спілкувались з аграріями

У Стрийській РДА спілкувались з аграріями

Під час семінару-наради обговорили низку важливих питань та механізми провадження документації під час функціонування фермерських господарств.

Під час наради обговорили питання бюджетної субсидії для новостворених фермерських господарств, які зареєстровані з 1 січня 2016 року. Розмір - 3 тис. грн на 1 гектар. Бюджетна субсидія на кожного члена фермерського господарства становить 5,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня відповідного року. На сьогодні це - 9,5 тис.грн на одного члена фермерського господарства, така субсидія не повинна бути більш як 30 тис. грн. на одне фермерське господарство. Повідомляють у Стрийській РДА.

Ще однією темою до обговорення стало питання земельних торгів, які заплановані на грудень. Особливу увагу приділили порядку та механізму проведення електронних земельних торгів (аукціонів) з зазначенням покрокових дій для учасників торгів, а також змінам до чинного законодавства в частині земельних правовідносин.

Додатково аграріям наголошено на способах захисту своїх прав через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та онлайн сервісу Мін‘юсту - SMS МАЯК земля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...