У Стрийській РДА обговорили питання з ліквідації проблеми газопостачання сіл Нежухів, Райлів та Грабовець

Сьогодні, 30 листопада, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Необхідність у проведенні засідання виникла у зв’язку з відсутністю газопостачання у селах Нежухів, Райлів та Грабовець з 20.00 год. 29 листопада, повідомляють у Стрийській РДА.

Доповівши членам комісії про ситуацію, яка склалася, керівник району надав слово для пояснення начальникам Стрийського УЕГГ Едуарду Бриню та Стрийського ВУ ПЗГ Роману Кохтюку. Заслухавши керівників газових організацій та обговоривши шляхи виходу з ситуації, комісія доручила:

Начальнику Стрийського УЕГГ Е.Бриню:

- Прийняти всі заходи по відновленню газопостачання в населених пунктах району селах Нежухів, Райлів та Грабовець.

- Для усунення можливих конденсатних утворень і закупорень у газопроводах в газовому господарстві провести очищення спеціальними бригадами, які навчені цим роботам.

- Суворо дотримуватись терміну обходу трас підземних газопроводів, як мінімум газопроводи низького тиску природного газу взимку обходити один раз на тиждень.

- Для запобігання замерзанню ГРП газотранспортної системи не залишати не утепленими ділянки газопроводу що залишаються при проведенні земляних робіт.

- Постійно підтримувати необхідний температурний режим на ГРП в місцях їх замерзання.

- Провести лабораторний аналіз газу і копію результатів аналізу представити в Стрийську райдержадміністрацію в термін до 03.12.2018 року.

- При виникненні надзвичайної ситуації на газотранспортній системі доповідати черговій службі Стрийського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області по телефону 101 та черговому Стрийської райдержадміністрації.

Начальнику Стрийського ВУ ПЗГ Р.Кохтюку:

- Забезпечити подачу очищеного та осушеного газу в газотранспортну систему Стрийського району.

- Провести очищення конденсатних утворень і закупорень у газотранспортному господарстві.

- Суворо дотримуватись строку обходу трас підземних газопроводів:

газопроводи високого і середнього тиску, що проходять у межах забудованої частини населених пунктів взимку (з 15.11.2018 по 15.04.2019) обходити щодня, а в межах незабудованої частини – щотижня.

- Провести лабораторний аналіз газу і копію результатів аналізу представити в Стрийську райдержадміністрацію в термін до 04.12.2018 року.

- Забезпечити в зимовий період необхідний тиск у газопроводах.

Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Кащука Л.М.

Підводячи підсумки засідання, голова Стрийської РДА Василь Зубрицький наголосив зробити все з ліквідації ситуації, яка склалася, щоб не підривати стабільність життєдіяльності району у час, коли в державі оголошено воєнний стан.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245.com.ua Новини Стрия Стрий новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Здоров'я
Ситуація із захворюваністю на Covid-19 в області не сприяє послабленню карантинних заходів. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. “Попри високу кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих протягом останніх 2-ох тижнів, ми маємо заповненість ліжок - 22 %, а кількість проведених ПЛР тестувань на 100 тис. населення - 97. Однак за...
Суспільство
"У місті Стрию 03. 06. 2020 року з 10:00 год. до 19:00 год. буде відключено водопостачання у зв'язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на центральному колекторі мережі." - повідомляє КП "Стрийводоканал".
Суспільство
Вчора, 1 червня Україна зазнала непоправної втрати – помер геній української музики Мирослав Скорик. "Львівщина в жалобі – від нас відійшов композитор і музикознавець, Герой України, народний артист, лауреат премії імені Т.Г.Шевченка Мирослав Михайлович Скорик. Помер великий Українець і шляхетна Людина, яка упродовж усього свого життя самовіддано служила Мистецтву та прославляла Україну у світі. Його внесок у післявоєнну музичну історію нашої країни неможл...
Здоров'я
Станом на 02. 06. 2020 р за добу хворих з підозрою на COVID—19 не було. Про це повідомляє головний інфекціоніст Стрия Андрій Бабяк. Всього звернень з підозрою на коронавірус було 75 (39 місто, 36 район). Всього підтверджених 44(24 місто, 20 район). Всього померли 3(місто, 2 район). Всього одужали 10 (7 місто, 3 район)—2-х кратні негативні аналізи ПЛР з інтервалом.В інфекційному відділі на лікуванні 14 хворих (пацієнти від 17 р до 73р- 2 підтверджених),реан...
Суспільство
З метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань у п'ятницю, 29 травня, під головуванням керівника апарату Стрийської районної державної адміністрації Юрія Вільшинського відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії розглянули три питання, зокрема: про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, збереження майна, право користування яким мають діти, позбавлені батьківського піклування, з...
Економіка
Законами України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 30 березня 2020 року № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з пошир...
Здоров'я
У п'ятницю, 29 травня, за сприяння голови Стрийської РДА Любомира Кащука медична галузь Стрийщини отримала другий етап гуманітарної допомоги від АТ «Укргазвидобування». Це допомога місцевим громадам, на території яких проводить свою діяльність акціонерне товариство. На території Стрийського району знаходиться 9 виробничих об’єктів АТ «Укргазвидобування» та проживають 1100 працівників компанії. «Надавати допомогу завжди радісно і приємно, - зазначив під час...
Суспільство
Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей – в Україні святу виповнюється вже 22 роки. А у всьому світі його відзначають вже 61 рік з однією метою – захистити малюків планети від насильства, голоду, неможливість отримання освіти, медобслуговування та інших бід. Діти складають приблизно 20-25% населення в кожній країні, повідомляє УНІАН. В Україні цей день не є вихідним, але для дітей завжди виглядає особливо святково: це веселі заходи,...
Здоров'я
Станом на 1. 06. 2020 р за добу госпіталізовано в КНП "Стрийська ЦМЛ" 1 хвору з підозрою на COVID—19 (Новий Розділ). Про це повідомляє головний інфекціоніст Стрия Андрій Бабяк. Всього звернень з підозрою на коронавірус було 75 (39 місто, 36 район). Всього підтверджених 44(24 місто, 20 район). Всього померли 3(місто, 2 район). Всього одужали 10 (7 місто, 3 район)—2-х кратні негативні аналізи ПЛР з інтервалом.В інфекційному відділі на лікуванні 14 хворих (па...