• Головна
  • У Стрийській РДА обговорили питання з ліквідації проблеми газопостачання сіл Нежухів, Райлів та Грабовець
18:29, 30 листопада 2018 р.

У Стрийській РДА обговорили питання з ліквідації проблеми газопостачання сіл Нежухів, Райлів та Грабовець

У Стрийській РДА обговорили питання з ліквідації проблеми газопостачання сіл Нежухів, Райлів та Грабовець

Сьогодні, 30 листопада, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Необхідність у проведенні засідання виникла у зв’язку з відсутністю газопостачання у селах Нежухів, Райлів та Грабовець з 20.00 год. 29 листопада, повідомляють у Стрийській РДА.

Доповівши членам комісії про ситуацію, яка склалася, керівник району надав слово для пояснення начальникам Стрийського УЕГГ Едуарду Бриню та Стрийського ВУ ПЗГ Роману Кохтюку. Заслухавши керівників газових організацій та обговоривши шляхи виходу з ситуації, комісія доручила:

Начальнику Стрийського УЕГГ Е.Бриню:

- Прийняти всі заходи по відновленню газопостачання в населених пунктах району селах Нежухів, Райлів та Грабовець.

- Для усунення можливих конденсатних утворень і закупорень у газопроводах в газовому господарстві провести очищення спеціальними бригадами, які навчені цим роботам.

- Суворо дотримуватись терміну обходу трас підземних газопроводів, як мінімум газопроводи низького тиску природного газу взимку обходити один раз на тиждень.

- Для запобігання замерзанню ГРП газотранспортної системи не залишати не утепленими ділянки газопроводу що залишаються при проведенні земляних робіт.

- Постійно підтримувати необхідний температурний режим на ГРП в місцях їх замерзання.

- Провести лабораторний аналіз газу і копію результатів аналізу представити в Стрийську райдержадміністрацію в термін до 03.12.2018 року.

- При виникненні надзвичайної ситуації на газотранспортній системі доповідати черговій службі Стрийського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області по телефону 101 та черговому Стрийської райдержадміністрації.

Начальнику Стрийського ВУ ПЗГ Р.Кохтюку:

- Забезпечити подачу очищеного та осушеного газу в газотранспортну систему Стрийського району.

- Провести очищення конденсатних утворень і закупорень у газотранспортному господарстві.

- Суворо дотримуватись строку обходу трас підземних газопроводів:

газопроводи високого і середнього тиску, що проходять у межах забудованої частини населених пунктів взимку (з 15.11.2018 по 15.04.2019) обходити щодня, а в межах незабудованої частини – щотижня.

- Провести лабораторний аналіз газу і копію результатів аналізу представити в Стрийську райдержадміністрацію в термін до 04.12.2018 року.

- Забезпечити в зимовий період необхідний тиск у газопроводах.

Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Кащука Л.М.

Підводячи підсумки засідання, голова Стрийської РДА Василь Зубрицький наголосив зробити все з ліквідації ситуації, яка склалася, щоб не підривати стабільність життєдіяльності району у час, коли в державі оголошено воєнний стан.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...