• Головна
  • Стрийська прокуратура передала 41 протокол на розгляд суду щодо корупційних правопорушень
14:37, 30 листопада 2018 р.

Стрийська прокуратура передала 41 протокол на розгляд суду щодо корупційних правопорушень

Стрийська прокуратура передала 41 протокол на розгляд суду щодо корупційних правопорушень

Упродовж 10 місяців 2018 року Стрийською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді судом 41 протоколу про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Серед порушників – депутати районних, міських, селищних, сільських рад, їх посадові особи, повідомляють у прес-службі Прокуратури Львівської області

Адмінправопорушення стосувалися несвоєчасного подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 ст.172-6 КУпАП), несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (ч.2 ст.172-6 КУпАП), неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів (ч.1 ст.172-7 КУпАП), вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів (ч.2 ст.172-7 КУпАП).

Так, за результатами розгляду 32 протоколів 28 осіб визнано винними та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Слід зазначити, що за вказаний період, у порядку ч.3 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», у органи влади та місцевого самоврядування скеровано 34 подання з метою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства, з яких 33 уже розглянуто і задоволено, а 2 особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності у виді догани.

Зазначимо, що за наслідками розгляду подання, внесеного у 2017 році 1 особу звільнено з посади у зв’язку із притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення.

Крім цього, задоволено 2 позови про скасування 4 незаконних рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів та попереджено незаконне надання 4 земельних ділянок загальною площею 8 га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...