• Головна
  • Розпочалась програма закупівель зерна майбутнього врожаю
11:31, 7 грудня 2018 р.

Розпочалась програма закупівель зерна майбутнього врожаю

Розпочалась програма закупівель зерна майбутнього врожаю

З 24.10.2018 р. ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель озимих пшениці та ячменю майбутнього урожаю 2019 р.Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель держкорпорація здійснюватиме через свої регіональні відділи.

Як повідомляють у Стрийській РДА, реалізація даної програми буде проводитися у два етапи:

Упродовж першого етапу (жовтень 2018 року – червень 2019 року) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів.

На підставі позитивного акту огляду посівів в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю або аграрну розписку.

Після підписання договорів на поточний рахунок сільгоспвиробника згідно з умовами договору поставки буде здійснена попередня оплата, яка складатиме 3 600 гривень з урахуванням ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Річні відсотки за користування коштами складають від 9,5до 11% річних. Діє програма лояльності, за якою можна отримати додаткову знижку.

Другий етап програми передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно з умовами договору на зернові склади, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Корпорація вже розпочала приймання заявок на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2019 р. і підготовку до підписання договорів.

Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів у регіональних відділах ПАТ «ДПЗКУ».

В рамках інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю у центральному офісі ПАТ "ДПЗКУ" варто звертатися: (044) 206-15-71 або [email protected]

Документи для участі в форвардній програмі за посиланням http://www.pzcu.gov.ua/ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...