• Головна
  • У районі готуються до чергової сесії та затвердження бюджету на наступний рік
09:57, 12 грудня 2018 р.

У районі готуються до чергової сесії та затвердження бюджету на наступний рік

У районі готуються до чергової сесії та затвердження бюджету на наступний рік

Вчора, 11 грудня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький провів робочу нараду з головами місцевого самоврядування району. Участь у нараді взяли начальники структурних підрозділів райдержадміністрацій та установ району.

Як повідомляють у Стрийській РДА, під час наради одним із основних питань на порядку денному було розгляд проблемних питань по виконанню місцевих бюджетів за 2018 рік та підготовка до затвердження бюджетів селищної та сільських рад на 2019 рік.

Очільник району Василь Зубрицький, підсумовуючи, зазначив що селищний та сільські голови повинні об’єктивно та реально спланувати бюджети своїх громад, а також затвердити їх до 18 грудня поточного року.

Також, під час наради начальник відділу у Стрийському районі ГУ Держгеокадастру Роман Ярич проінформував присутніх з процедурою проведення нормативно-грошової оцінки населених пунктів району, заключення договорів з ліцензованими проектними організаціями на виконання робіт з нормативно-грошової оцінки земель в межах населених пунктів. Зачепили тему наявності коштів на виконання робіт з нормативно-грошової оцінки земель в межах населених пунктів. Не забули провести аналіз стану виготовлення проектів землеустрою із зміни меж населених пунктів району, стану внесення електронного вигляду нових меж населених пунктів до Державного земельного кадастру. Приділили увагу й питанню розроблення заходів щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право на які посвідчено державними актами на право власності/користування на земельні ділянки, договорами оренди, яке виникло до 2004 року. А також забезпечення земельними ділянками учасників АТО/ООС та про проведення робіт із внесення даних до Державної статистичної звітності станом на 1 січня 2019 року, проведення взаємозвірок із користувачами земельних ділянок, внесення змін, які пройшли на протязі 2018 року по наданню у власність, користування земельних ділянок, укладенню договорів оренди, сервітутів, вилученню земельних ділянок.

Заступник начальника Стрийської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Лазорко звернув увагу сільських голів на роботу щодо детінізації заробітної плати та заключення договорів оренди землі в межах населених пунктів та своєчасне повідомлення про це ГУ ДФС у Львівській області.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #бюджет #Стрийський район

Коментарі

Оголошення
live comments feed...