• Головна
  • Після реконструкції на Стрийщині відкрили молочну сімейну ферму
13:17, 13 грудня 2018 р.

Після реконструкції на Стрийщині відкрили молочну сімейну ферму

Після реконструкції на Стрийщині відкрили молочну сімейну ферму

Вчора, 12 грудня, у селі Кути відбулось урочисте відкриття молочної сімейної ферми за підтримки Українсько-Канадського проекту Львівської аграрної дорадчої служби "Розвиток молочного бізнесу в Україні" та Стрийської райдержадміністрації.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Участь у відкритті взяли перший заступник голови Стрийської РДА Любомир Кащук та директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків.

Молочна ферма у с. Кути запрацювала після проведеної реконструкції. Для сім’ї Ореста Мажака стимулом для розвитку ферми стала співпраця з Львівською аграрною дорадчою службою, яка реалізує проект Уряду Канади "Розвиток молочного бізнесу в Україні". Для покращення умов утримання корів сім'я отримали від Проекту гумові килимки, поїлки, лампи для освітлення, вентилятори із системою автоматичного управління на суму 50 тис. грн. Певну підтримку щорічно сім’я отримує з районного бюджету згідно з місцевими програми підтримки сільського господарства.

У майбутньому на фермі планують збільшити поголів’я від 6 до 15 корів та підняти продуктивність надою молока від корови з 5 до 6 тис. літрів на рік. 

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...