• Головна
  • Покупці можуть перевірити касовий чек за допомогою нового електронного сервісу
11:59, 14 грудня 2018 р.

Покупці можуть перевірити касовий чек за допомогою нового електронного сервісу

Покупці можуть перевірити касовий чек за допомогою нового електронного сервісу

У Стрийському управлінні ГУ ДФС у Львівській області нагадують, що через новий електронний сервіс споживачі мають можливість перевірити правдивість даних касового чека та факту передачі до ДФС. Сервіс знаходиться у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Покупці при відсутності або невідповідності реквізитів чеків на сервері ДФС наявному розрахунковому документу можуть направляти до ДФС письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів. Також при отриманні користувачами фіскального чека, який викликає сумніви, вони теж можуть надіслати до ДФС електронний лист із прикріпленим фото чеку на адресу [email protected] Причини невідповідності даних чеків будуть з'ясовані при проведенні контрольних заходів.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чека необхідно ввести: фіскальний номер РРО дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...