• Головна
  • На Стрийщині готуються до чергової сесії районної ради
12:49, 14 грудня 2018 р.

На Стрийщині готуються до чергової сесії районної ради

На Стрийщині готуються до чергової сесії районної ради

У межах підготовки до чергової ХXІI-ї сесії VІІ-го демократичного скликання районної ради, вчора, 13 грудня, відбулося засідання постійних профільних депутатських комісій районної ради, у роботі яких взяв участь голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький. Серед основних питань, які розглядали присутні - затвердження районного бюджету на 2019 рік та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2019 рік та інші.

Як повідомляють у Стрийській РДА, ці та інші питання напередодні розглядали на засіданні Колегії РДА.

За інформацією заступника начальника фінансового управління РДА Вікторії Шкрібинець, загальний фонд – 516,7 млн.грн., в тому числі обсяг освітньої субвенції з Державного бюджету в сумі 111,0 млн.грн., обсяг медичної субвенції з Державного бюджету в сумі 38,5 млн.грн., субвенція з Державного бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (оплата праці директорам та медпрацівникам інклюзивно-ресурсних центрів) в сумі 1,1 млн.грн, субвенції з Державного бюджету на здійснення державних програм соціального захисту в сумі 149,9 млн.грн., субвенції з бюджету Грабовецької об’єднаної територіальної громади на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров»я за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 1,7 млн.грн, інші субвенції з місцевого бюджету в сумі 0,5 млн.грн та спеціальний фонд – 2,8 млн.грн.

У районному бюджеті на 2019 рік прогнозуються надходження доходів до загального фонду в сумі 214,1 млн.грн., що становить 111,3 відсотка росту до очікуваного виконання 2018 року.

Обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету визначено в сумі 2,8 млн.грн., який сформовано за рахунок власних надходжень бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету. Крім цього, за рахунок передачі коштів загального фонду районного бюджету до спеціального фонду запланований бюджет розвитку в сумі 8,6 млн.грн.

Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2019 рік визначений в сумі 519,6 млн.гривень, в тому числі видатки загального фонду в сумі 508,1 млн.гривень, спеціального фонду в сумі 11,5 млн.гривень, з них бюджет розвитку 8,6 млн.гривень. Інша субвенція селищній та сільським радам на виконання делегованим повноважень передбачається в загальній сумі 12,0 млн.грн., в т.ч. на утримання Народних Домів – 11,4 млн.грн., субвенція на утримання Дашавської пожежної команди – 600,0 тис.гривень.

Варто зазначити, що чергова ХXІI-ї сесія VІІ-го демократичного скликання районної ради відбудеться 18 грудня, у Районному будинку культури.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #сесія #районна рада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...