• Головна
  • Громадські слухання: стрияни сказала своє «Ні!» (ФОТО, ВІДЕО)
07:51, 16 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Громадські слухання: стрияни сказала своє «Ні!» (ФОТО, ВІДЕО)

Громадські слухання: стрияни сказала своє «Ні!» (ФОТО, ВІДЕО)

У п'ятницю, 14 грудня, у Народному домі відбулись громадські слухання щодо підняття тарифу на водопостачання та водовідведення у місті.

Захід провели через суспільне збурення, адже окрім громадських організацій, звернення щодо проведення провести громадські слухання підписало більш як 400 мешканців міста за два дні. Цього виявилось достатньо, щоб Стрийська міська рада організувала громадські слухання згідно з положенням.

Як не дивно, цього разу простих мешканців виявилось у кілька разів більше, ніж працівник комунальних підприємств, які регулярно відвідують усі громадські слухання стосовно підвищення вартості їхніх послух.

Розпочав, на правах організатора, Ігор Стецик – перший заступник стрийського мера. У своєму виступі від коротко розповів суть ситуації, яка склалась. а тоді запропонував вибрати голову громадських слухань.

Більшістю голосів вибрали – Іванну Орихівську, а секретарем – Віру Гулій.

До лічильної комісії присутні вибрали: Тараса Кореня, Андрія Яськіва, Уляну Скицяк-Ісаєву, Ігоря Шаповаленка, Павла Кузіва, Володимира Караїма, Адріана Садовського.

Далі мав слово керівник КП «Стрийводоканалу» - Володимир Козак. Хоча регламентом передбачалось для виступу 10 хвилин, посадовець коротко ознайомив присутніх з цифрами, вклавшись у половину відведеного часу. Це збурило стриян, які незадоволені наданням послуг даного підприємства.

Біля мікрофона одразу вишикувались активісти та прості мешканці, які засипали керівника та головного інженера конкретними запитаннями стосовно стану водопроводу, очисних споруд, автопарку та решти. Неповні відповіді, а подекуди їхня відсутність, ще більше підняла градус незадоволення у залі.

Економіст міської ради Мар’яна Валігура у своєму виступі зазначила основні складові формування тарифу. Однак, уточнені запитання від присутніх, практично, залишились без відповідей.

Тож, коли поставили на голосування питання про те, чи підтримають стрияни підвищення голосів, одразу стало зрозуміло, що дане рішення – очевидне.

Більшістю голосів присутні зазначили своє небажання платити більше за водопостачання та водовідведення.

Та варто розуміти, що рішення громадських слухань є дорадчим і необов’язковим до виконання. Тож рішення міської ради стрияни зможуть побачити і відчути на своїй кишені доволі швидко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини

Коментарі

Оголошення
live comments feed...