• Головна
  • Відбулась сесія Стрийської районної ради
12:08, 19 грудня 2018 р.

Відбулась сесія Стрийської районної ради

Відбулась сесія Стрийської районної ради

Вчора, 18 грудня, відбулась чергова сесія Стрийської районної ради. Головними питаннями сесії було затвердження бюджету Стрийського району та Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік.

Про це повідомили у Стрийській РДА.

Під час пленарного засідання депутати також заслухали інформацію керівника Стрийської місцевої прокуратури щодо результатів діяльності за 2018рік. Також районні обранці затвердили місцеві програми з підтримки сільськогосподарського виробництва, районну Програму підтримки учасників ООС, районну цільову Програму щодо розвитку місцевого самоврядування Стрийського району, організації та проведення протокольних і соціально-культурних заходів районної ради у 2019 році, Програму доукомплектування музичними інструментами духового оркестру Стрийського аграрного коледжу, План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. Прийнято рішення про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень по наданню медичної допомоги між місцевими бюджетами Львівської області на 2019 рік, про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2019 рік.

Під час сесії прийняли внесені зміни до Статуту КП «Стрийська районна лікарня», призначено Ігнатова О.І. директором Комунального некомерційного підприємства Стрийської районної ради «Стрийська центральна районна лікарня», прийнято рішення про делегування членів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу, затверджено ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в окремих сільських радах та ін. Також депутати прийняли рішення про заборону публічного використання російськомовного культурного продукту на території Стрийського району, звернення до Верховної Ради щодо заборони використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів, про оголошення 2019 року на Стрийщині Роком Степана Бандери та Роком Українських Націоналістів.

На завершення сесії голова Стрийської районної ради Роман Козак подякував депутатам, голові райдержадміністрації Василю Зубрицькому та всій гілці виконавчої влади району за ефективну роботу на благо громади Стрийщини. У свою чергу, голова Стрийської РДА Василь Зубрицький висловив вдячність районній раді та депутатському корпусу за прийняття бюджету району та Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік. «Виконання дохідної частини бюджету у наступному році прогнозується у сумі 214.1 млн.грн, що становить 111,3 % росту в порівнянні з 2018 роком. Переконаний, що спільною працею бюджет буде виконано», - зазначив голова райдержадміністрації.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #сесія #район

Коментарі

Оголошення
live comments feed...