• Головна
  • На Стрийщині подарували радість дітям, які потребують особливої соціальної уваги
15:27, 19 грудня 2018 р.

На Стрийщині подарували радість дітям, які потребують особливої соціальної уваги

На Стрийщині подарували радість дітям, які потребують особливої соціальної уваги

Вчора,18 грудня, у Стрийському районному домі відбулося театралізоване дійство «Святий Миколай до нас завітай» для цієї категорії дітей Стрийщини. Свято для них створили вихованці Стрийського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Як повідомили у Стрийській РДА, гості свята слухали пісні та вірші, насолоджувались танцювальними номерами. Святкова програма порадувала всіх присутніх, організатори якої доклали зусиль, щоб вона стала веселим і незабутнім святом для кожного з них, тож у залі панував святковий настрій, де окрім дітей зібралися їхні рідні батьки, дідусі та бабусі.

А ще, діти в листівках, які роздали їм Ангелики написали Святому Миколаю про свої добрі справи, які з радістю зачитав Миколай, після чого вручив довгоочікувані подарунки.

На завершення свята діти розучили колядку «Бог ся рождає», яку в кінці свята заспівали у дарунок Святому Миколаю.

Варто зазначити, що цього року за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті на здійснення заходів та реалізацію проектів на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України», управління соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації придбало солодкі подарунки для 1180 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких брали участь в антитерористичній операції, дітей з інвалідністю, дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей із малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених дітей.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...