• Головна
  • У Стрию відбулась Рада регіонального розвитку району
10:34, 21 грудня 2018 р.

У Стрию відбулась Рада регіонального розвитку району

У Стрию відбулась Рада регіонального розвитку району

Вчора, 20 грудня, у приміщенні Стрийського районного Народного дому голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький звітував перед громадськістю району про роботу за період 2016-2018 років та презентував Перспективний план розвитку територій Стрийського району на 2019-2021 роки.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Зустріч відбулася за участі керівника апарату Львівської облдержадміністрації Маріанни Вільшинської, голови Стрийської районної ради Романа Козака, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутатів, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств, установ та організацій району.

Голова РДА у своєму звіті зазначив, що впродовж останніх років Стрийський район в цілому розвивається достатньо динамічно. Спостерігаються стабільні темпи зростання економіки, відкриваються нові потужності, створюються нові робочі місця, залучаються інвестиції, зростає заробітна плата, відремонтовано багато доріг та соціальних об'єктів.

На розвиток району залучалися кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток, Державного фонду регіонального розвитку, обласного, районного та бюджетів місцевих рад.

Керівник району ознайомив присутніх з Перспективним планом розвитку Стрийського району на 2019-2021 роки зазначивши, що спільно з органами місцевого самоврядування сформовано перелік об’єктів соціально-економічної сфери та інфраструктури, які плануються до будівництва, капітального ремонту, модернізації, що охоплює кожне село в Стрийському районі. У план перспективного розвитку визначено 127 проектів, в т.ч.:школи, дитячі дошкільні заклади, заклади охорони здоров’я, Народні доми, спортивні та дитячі майданчики, проекти комунального господарства, дороги, вулиці, мости та вуличне освітлення.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #звіт #Василь Зубрицький

Коментарі

Оголошення
live comments feed...