Голова Стрийської РДА розповів про виробничі потужності, які запрацювали у районі

Голова Стрийської РДА розповів про виробничі потужності, які запрацювали у районі, Юля Бецко

Під час звіту голова райдержадміністрації Василь Зубрицький розповів про проекти, які реалізовані упродовж останніх трьох років.

На території Заплатинської сільської ради відкрито газове родовище потужністю 100 тис. метрів куб/за добу. Усі 3 пробурені свердловини Приватним підприємством «Нордік» дали на Колодницькій площі промисловий приплив газу.

Коштом інвестиційних вливань проведено реконструкцію виробничих потужностей підприємства ТзОВ «Галичина Захід». Введено в експлуатацію елеватор, провели реконструкцію відгодівельних ферм, збудували систему гноєвидалення та розпочинають будівництво 2-х свинарників.

На Угерському спиртовому заводі відновлено виробництво спиртовмісної продукції технічного та побутового призначення – органічних розчинників для поліграфічних підприємств, засоби для тонування деревини тощо.

Після проведеної реконструкції виробничих приміщень відновив роботу та нарощує обсяги виробництва ТзОВ «Меблевий комбінат «Стрий», що знаходиться в с.Гірне. Підприємство обладнане унікальним високопродуктивним італійським імпортним обладнанням, на якому працюють понад 180 чол. Надалі планується будівництво нових виробничих потужностей. (3 млн.)

Реалізується проект«Будівництво та експлуатація сонячних електростанцій» в с.Добрівляни на площі 9 га. На даний час введено в експлуатацію I чергу будівництва сонячної електростанції потужністю 5,5 мВт. Проводяться роботи по реалізації другої та третьої черги будівництва сонячних електростанцій загальною потужністю 17 мВт.

Виконуються роботи по реконструкції виробничих приміщень з прибудовою зерносховища ТзОВ «Любінцівський млин» в с.Любінці, відкриття якого заплановано на лютий 2019 р. потужністю 50,0т в добу.

На базі фермерського господарства «Добра корівка» введено в експлуатацію I чергу будівництва - завод по виробництву сиру потужністю 1,5 т молока в добу(150 кг сиру). Завдяки імпорту обладнання, технічні можливості зросли до 30 т молока в добу (3 т сиру). Ведуться роботи ІІ і ІІІ черги будівництва.

Введено в експлуатацію «Реконструкцію будівлі кролятника» в с.Угерсько.

Проведено реконструкцію молочної сімейної ферми в с.Кути.

Виконуються роботи по «Закладення саду по вирощуванню ягід (лохини)» на площі 40га в с.В.Стинава.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі