• Головна
  • Голова Стрийської РДА розповів про виробничі потужності, які запрацювали у районі
13:57, 21 грудня 2018 р.

Голова Стрийської РДА розповів про виробничі потужності, які запрацювали у районі

Голова Стрийської РДА розповів про виробничі потужності, які запрацювали у районі

Під час звіту голова райдержадміністрації Василь Зубрицький розповів про проекти, які реалізовані упродовж останніх трьох років.

На території Заплатинської сільської ради відкрито газове родовище потужністю 100 тис. метрів куб/за добу. Усі 3 пробурені свердловини Приватним підприємством «Нордік» дали на Колодницькій площі промисловий приплив газу.

Коштом інвестиційних вливань проведено реконструкцію виробничих потужностей підприємства ТзОВ «Галичина Захід». Введено в експлуатацію елеватор, провели реконструкцію відгодівельних ферм, збудували систему гноєвидалення та розпочинають будівництво 2-х свинарників.

На Угерському спиртовому заводі відновлено виробництво спиртовмісної продукції технічного та побутового призначення – органічних розчинників для поліграфічних підприємств, засоби для тонування деревини тощо.

Після проведеної реконструкції виробничих приміщень відновив роботу та нарощує обсяги виробництва ТзОВ «Меблевий комбінат «Стрий», що знаходиться в с.Гірне. Підприємство обладнане унікальним високопродуктивним італійським імпортним обладнанням, на якому працюють понад 180 чол. Надалі планується будівництво нових виробничих потужностей. (3 млн.)

Реалізується проект«Будівництво та експлуатація сонячних електростанцій» в с.Добрівляни на площі 9 га. На даний час введено в експлуатацію I чергу будівництва сонячної електростанції потужністю 5,5 мВт. Проводяться роботи по реалізації другої та третьої черги будівництва сонячних електростанцій загальною потужністю 17 мВт.

Виконуються роботи по реконструкції виробничих приміщень з прибудовою зерносховища ТзОВ «Любінцівський млин» в с.Любінці, відкриття якого заплановано на лютий 2019 р. потужністю 50,0т в добу.

На базі фермерського господарства «Добра корівка» введено в експлуатацію I чергу будівництва - завод по виробництву сиру потужністю 1,5 т молока в добу(150 кг сиру). Завдяки імпорту обладнання, технічні можливості зросли до 30 т молока в добу (3 т сиру). Ведуться роботи ІІ і ІІІ черги будівництва.

Введено в експлуатацію «Реконструкцію будівлі кролятника» в с.Угерсько.

Проведено реконструкцію молочної сімейної ферми в с.Кути.

Виконуються роботи по «Закладення саду по вирощуванню ягід (лохини)» на площі 40га в с.В.Стинава.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...