• Головна
  • Чи будуть стрийські комунальники готові до нового пришестя снігу?
17:24, 22 грудня 2018 р.

Чи будуть стрийські комунальники готові до нового пришестя снігу?

Чи будуть стрийські комунальники готові до нового пришестя снігу?

Вже сьогодні дахи будинків почорніли, скинувши білий кожух снігу. У ринвах чути грудневу симфонію відлиги. А кожен, хто вийде на стрийські вулиці має дивитись не лише під ноги, а й на дахи. Адже подекуди снігові масиви, які вже перетворились на льодяні брили кожної миті злетіти на землю або чиюсь голову.

Кожен з нас знає, що зима приходить несподівано для влади – не залежно коли випаде сніг: у вересні, грудні чи у лютому. Однак цією зими все відбулось, майже, за календарем. Тож, дороги у центрі міста були, практично, у доброму стані. Але такий стан справ важко констатувати на периферійних вулицях чи заїздах у подвір’я багато квартирних будинків.

Якщо з дорогами та тротуарами справи більш-менш були наближені до нормальних, то з дахами і бурульками – справи кепські.

Вчора, у, фактично, перший день відлиги, ці небезпечні дахові скульптури з льоду таки норовили приземлитись на чиюсь голову чи дах авто. Перейшовши центральними вулицями міста, жодної комунальної бригади не було помічено. Не поспішали і керівники приватних структур прибирати бурульки з дахів.

На щастя, для влади, сьогодні – другий день повноцінної відлиги. Більшість небезпечних об’єктів таки приземлились на прогнозоване місце. Однак, ще після обіду були зафіксовані непоодинокі випадки, коли брили злітали з дахів.

Звичайно, синоптики прогнозують плюсову температури упродовж кількох днів, а снігопадів найближчим часом не прогнозується. Але це – зима, і сніг обов’язково повернеться на дороги і дахи міста. Чи будуть стрийські комунальники готові до нового пришестя снігу? Чи нам знову доведеться дивитись під ноги, щоб не посковзнутись і водночас вивертати шию, щоб зазирати на не оббиті бурульки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини

Коментарі

Оголошення
live comments feed...