• Головна
  • Капелани зі Стрийщини взяли участь у XІI Всеукраїнській конференції військових капеланів
09:07, 26 грудня 2018 р.

Капелани зі Стрийщини взяли участь у XІI Всеукраїнській конференції військових капеланів

Капелани зі Стрийщини взяли участь у XІI Всеукраїнській конференції військових капеланів

Наприкінці минулого тижня у м. Києві відбувалася XІI Всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ, яку організував Департамент військового капеланства Патріаршої Курії УГКЦ. 

Про це зазначено на сайті Стрийської Єпархі\ УГКЦ. У заході, гаслом якого є “Одягнувшись у броню праведності…”, взяли участь також представники Стрийської єпархії – голова єпархіальної комісії у справах душпастирства силових структур України, військовий капелан о. Михайло Кушнір та координатор військових та пенітенціарних капеланів Стрийської єпархії, капелан військової частини А2847 о. Юрій Лесишин.

Конференція розпочалася Архиєрейською Святою Літургією у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у м. Києві, яку очолив Блаженніший Святослав.

Пізніше у Будинку офіцерів представники Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби взяли участь у конференції та відзначили капеланів нагородами та грамотами за їх роботу, серед який і капелани зі Стрийської єпархії. Грамотою за служіння, жертовність, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у здіснення душпастирської опіки у Збройних Силах України був нагороджений о. Михайло Кушнір, а о. Юрій Лесишин – відзнакою “За заслуги перед Збройними Силами України”.

На конференції новий заступник керівника Департаменту військового капеланства – о. Андрій Зелінський – представив нову стратегію розвитку.

Фото з сайту Стрийської Єпархії УГКЦ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245.com.ua #Новини Стрия #Стрий новини #військові капелани

Коментарі

Оголошення
live comments feed...