• Головна
  • Що зробили у галузі освіти у Стрийському районі?
13:19, 27 грудня 2018 р.

Що зробили у галузі освіти у Стрийському районі?

Що зробили у галузі освіти у Стрийському районі?

За останні три роки на території Стрийського району реалізовано понад 210 проектів в закладах освіти, культури та охорони здоров’я.

Як повідомляють у Стрийській РДА, завершено будівництво теплогенераторної та влаштування системи опалення школи-гімназії в с. Дуліби (початок будівництва 2015 р.), завершено роботи по встановленню установок доочистки води у 12-ти навчальних закладах району відповідно до виконання Державної програми «Питна вода» (роботи розпочаті в 2012 р. та завершені у 2016році). Проведено капітальний ремонт внутрішніх теплових мереж Угерської, Воле-Задеревацької та Верхньостинавської шкіл.

З метою покращення умов харчування учнів проведено ремонт їдалень Подорожненського опорного закладу, Завадівської та Добрянської шкіл І-ІІ ступенів. Викуплено та завершено ремонт приміщення їдальні Лисятицького НВК вартістю 1,5 млн.грн. Триває реконструкція загальноосвітньої школи I-III ступенів в с.Нежухів. За кошти державного та районного бюджетів придбано 6 шкільних автобусів.

Реалізовано 19 проектів в дитячих дошкільних закладах (відкрито 6 дошкільних груп та додатково дошкільною освітою охоплено 150 дітей):

Завершено реконструкцію дитячого садочку в с.Лисятичі (початок будівництва 2014р.). Розпочаті роботи по Реконструкції будівлі дитячого садка в с. Кавсько та Капітальний ремонт Лисовицького дошкільного навчального закладу “Веселка” в с. Лисовичі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...