• Головна
  • В області відбулось засідання Госпітальної ради Львівського округу
10:18, 28 грудня 2018 р.

В області відбулось засідання Госпітальної ради Львівського округу

В області відбулось засідання Госпітальної ради Львівського округу

Вчора, 27 грудня, у приміщенні департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА відбулось засідання Госпітальної ради Львівського госпітального округу.

У межах засідання обрали президію Госпітальної ради та прийняли Положення. Головою Госпітальної ради Львівського госпітального округу стала Ірина Микичак. Про це повідомляють у ЛОДА.

Зазначимо, що Госпітальна рада є дорадчим органом, який створено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» за ініціативи Львівської облдержадміністрації.

Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров'я, сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Як вже повідомлялось раніше, рішенням сесії Стрийської міської ради, яка відбулась 11 грудня 2018 року, до складу Госпітальної ради було делеговано:

Головного лікаря Стрийської ЦМЛ – Бегея О.М.

Головного лікаря Стрийського пологового будинку – Цимбалу І. Є.

Головного лікаря Стрийської дитячої лікарня – Вишинську О.М.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий #Госпітальна рада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...