У Дулібах вшанували пам'ять Василя Гаркота

У Дулібах вшанували пам'ять Василя Гаркота, Юля Бецко

У Дулібській школі-гімназії імені М. Шашкевича відбувся XII регіональний юнацький баскетбольний турнір серед дівчат та юнаків, присвячений світлій пам’яті відомого вчителя фізвиховання нашого краю Василя Гаркота.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

У турнірі взяло участь шість команд юнаків та дівчат зі шкіл району та дві команди ветеранів, до складу яких в основному увійшли колишні учні В.Гаркота і вчителі фізичного виховання Стрийського району.

У результаті напружених та цікавих баскетбольних поєдинків перше місце серед дівчат вибороли юні спортсмени Дулібської школи-гімназії (тренер – М. Саварин). Друге місце у дівчат з команди Подорожненської ЗОШ (тренер – Є. Рошак). У юнаків переможцем, як і минулого року, стала команда с. Дуліби (тренер – У. Яремко), друге місце виборола команда с. Угерська (тренер – Л. Єгорова), третє – команда с. Подорожнє (тренер – Є. Рошак).

Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами. Окрім того, кожній команді за дорученням Львівської ОДА, Львівського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Львівської обласної асоціації ветеранів спорту вручили баскетбольні м’ячі, а від Львівського відділення НОК України - призи з символікою НОК України.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245.com.ua Новини Стрия Стрий новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі